Telefon
WhatsApp

Boyabat Sürücü Kursu

Yıldız Mahallesi Uluğbey Cad. No:8-A (A101 Karşısı) Boyabat / Sinop
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 2 , Nisan ayında 30 ve toplamda 941 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Boyabat Sürücü Kursu

Yıldız Mahallesi Uluğbey Cad. No:8-A (A101 Karşısı)

Ayancık ve Gerze'den sonra 3. sürücü kurs merkezimizi Boyabat'ta hayata geçirerek Sektörümüzde öncü olma hedefimiz doğrultusunda bölgemize ve ülkemize değer katmaya devam ediyoruz.

Son teknoloji teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile hizmet veren firmamızın  araç filosunda 4 araçla siz değerli kursiyerlerimizin her zaman destek vermektedir. 

21. Yüzyılda  fark oluşturmanın firmaları başarıya taşıdığının farkındalığı ile hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız ektöründe yeniliklerin öncüsü olmuş ve bu özelliğini daha da geliştirerek yeniliklere devam etmektedir.

Direksiyon eğitiminde farklılık getirmeye geldik. Profesyonel sürüş eğitiminin aşamalarını önemsiyor,  14 saat direksiyon eğitimine ilaveten 6 saat fazla ders veriyoruz..  Sınav haftası 1 hafta hatıratma eğitimi veriyoruz

Kursiyerlerimizin direksiyon sınavını ilk hakkında kazanmasını en önemli önceliklerimizdendir.

Direksiyon eğitimininden önce daha rahat ve daha güvenli araç tanıma ve kullanım için simülasyon eğitimleri vermekteyiz. 

Kurumlarımızda görev alan tüm eğitimcilerimiz tecrübeli, başarılı ve yeterlilikleri tam, uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. 

Boyabat Sürücü Kurcu 

"Yenilikçi çözümler üretir"

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:30-19:00
Cumartesi08:30-19:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *