Telefon
WhatsApp

Hacıbekir Kimya

Hacıbekir Kimya Nizip/Gaziantep Nizip / Gaziantep
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Nisan ayında 6 ve toplamda 1053 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Hacıbekir Kimya

Hacıbekir Kimya  2000 yıllardan başlayarak kaliteli hizmet anlayışını kendisine misyon edinmiştir. Ar-ge çalışmaları içinde olup kendi konsept ve kalite standartlarını oluşturarak bu standartların her daim üzerinde bir iş anlayışını benimseyen Firmamız bölgesinde sektöre katma değer sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

    Hacıbekir Kimya güvene ve dürüstlüğe dayalı iş anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Bu noktada şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirme noktasında çalışmalarımız devam etmektedir.

    Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmayı vizyon olarak ortaya koyan  Hacıbekir Kimya bu uğurda oluşturduğu planlama ile çalışmalarını sürdürmektedir.

    Hacı Bekir kimya 2000 yılında Gaziantep Nizip ilçesinde kurulmuş olup asit yağ üretimine başlamıştır. İlk geçici lisansımızı 2004 yılında almış olup daha sonra 04.06.2012 tarihinde çevre ve şehircilik bakanlığından çevre ve izin lisansını alarak konusunda uzman kadromuzla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00-17:30
Cumartesi08:00-17:30
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *