Telefon
WhatsApp

Karayıldız İnşaat 0 368 260 04 88

Camikebir Mahallesi Tuzcular caddesi No:52 Karsu iş hanı Kat:1 Merkez / Sinop
Cep Onaylı
Silver
Vitrin
Bugün 1 , Şubat ayında 12 ve toplamda 942 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Karayıldız İnşaat 0 368 260 04 88

Camikebir Mahallesi Tuzcular caddesi No:52 Karsu iş hanı Kat:1

2010 yılında Karayıldız inşaat adı ile  taahhüt ve inşaat işlerine başlamış olan Karayıldız inşaat,  Üstlendikleri işlerin başarıyla tamamlanması,yeni işlerin alınması, zamanla taahhütlerindeki işlerin büyümesini ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Yeterli makine, araç ve gereç , teknik ve profesyonel iş gücü kadrosu ile bugün gelinen noktada sektörünün iddialı firmalarından biri olma gururuna sahiptir.

Teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla sinop’ta kurulmuş olan karayıldız İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Karayıldız ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim tekniklerini kullanmış, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı ve teslim etmeyi temel politikası olarak benimsemiştir.

Karayıldız inşaat bir KAR GRUP firmasıdır


Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00-17:30
Cumartesi08:00-17:30
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *