Telefon
WhatsApp

Makaslı Çatı Merdiveni

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3 Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Ocak ayında 18 ve toplamda 688 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Makaslı Çatı Merdiveni

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3

Makaslı çatı merdiveni modelleri 3 parça katlama ve 4 parça ahşap merdiven seçeneği ile birlikte, yüksek, mini, elit çatı merdivenleri gibi dört farklı tipte alüminyum çatı merdiveni sağlar. Makaslı çatı merdiveni modelleri en kaliteli teknik çatı katı merdivenlerini ve ilgili ürünleri, en iyi teknik tavsiye ile desteklenir. Böylece müşterilerimiz kullanılmak üzere tasarlandıkları bina kadar iyi bir erişim çözümü aldıklarından emin olabilirler.

Kaliteli ahşap çatı merdivenleri ve geri çekilebilir alüminyum çatı merdivenleri tedarikçisidir. Ürünlerimiz çok çeşitli durumlarda kullanıma uygundur. Çatı katlarına veya tavan aralığına güvenli ve kolay erişim sağlayan, güzelce tasarlanmış ahşap merdivenlerden, yüksek yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı kapaklar sayesinde çatı üstlerine rahat erişim sağlayan elektrikle çalışan alüminyum merdivenlere. Yıllar geçtikçe çatı merdivenleri Türkiye genelinde tercih edilen mimarlar ve inşaat endüstrisi profesyonelleri haline geldi. Hem mimari hem de inşaat endüstrisine ve iç pazara her zaman en iyi teknik ve tasarım önerisini sunacağız.

Çatı katı ve çatı katı merdivenleri inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulamalar arasında yeni binalar ve mevcut binaların yenilenmesi / yenilenmesi bulunmaktadır. Geri çekilebilir konser merdivenlerimiz kompakt, verimli ve kullanımı kolaydır. Hava koşullarına dayanıklı tavan kapaklarımız ile tesis ve kazan dairelerimizden düz çatılara erişim için yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer seçenekler arasında elektrikle çalışma ve yangına dayanıklı muhafazalar ve dikey açıklıklara veya asma katlara, zeminlerine erişim sayılabilir. Elektrikle çalışan çatı merdiveni ürün yelpazemiz, kullanım kolaylığı ve rahatlık için nihai çözümü sunar.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *