Telefon
WhatsApp

Pierre cardin üyelik

Boyabat Sinop Boyabat / Sinop
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 4 , Mayıs ayında 37 ve toplamda 1508 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Pierre cardin üyelik

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve ar-ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 lik daha geniş bir alana taşındı. Burada yeni makina yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren çorap boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahane’yi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, Safyün markasıyla 1995 yılında üretmeye başladığı %100 ve %75 yün iç giyim ürünlerini ve korseleri piyasaya sunmuştur. Safyün markamız, zorlu testlerden titizlikle geçerek en iyi kalite ile güven garantisini sağlayabilmiş ve Woolmark kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Thermatech markası ile piyasaya sunmuş olduğumuz termal içlik ürünlerimiz, kalite ve üretim teknolojisi ile kış mevsimlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almayı başarmıştır.

Avrupa Tekstil piyasaya çok öncelerden sunmuş olduğu ürünleri 2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştır. Miorre, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre; gecelik, sabahlık, sütyen, atlet, külot, tayt, pijama, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil markasıdır.

Geniş ürün yelpazesi, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla sektöründe öncü ve yenilikçi olmayı misyon edinen Avrupa Tekstil, Pierre Cardin markalı bayan külotlu çorap, bayan dizaltı çorap, bayan tayt, çocuk külotlu çorap, çocuk dizaltı çoraplar, çocuk tayt ve Seamless-Korse üretimleriyle oldukça geniş ürün çeşitliliği yakalamış ve seçkin mağazalarda yerini almıştır.

Avrupa tekstil üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmekte, kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı ve azimli çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

* Pierre Cardin Sağlık Serisi Çoraplar;

Konusunda uzman doktorlar tarafından kontrolleri yapılarak, yararları tespit edilmiş ve kullanılması önerilen, rahatlatıcı ve dinlendirici masaj yapma özelliğine sahip külotlu ve pantolon çoraplarından oluşan seridir. Bu seride varis oluşumunu geciktirici nitelikte, kan dolaşımına destek veren medical yönü ağırlıklı ürünler yer almaktadır.

* Pierre Cardin Çocuk Külotlu – Dizaltı Çoraplar ve Taytlar;

Moda renklerden üretilmiş her ya çocuk grubuna hitap edecek şekilde tasarlanan ve üretilen çocuk çorapları, okul giysilerinin tamamlayıcı ürünü olmakla birlikte, kendi tarzını yansıtmak isteyen küçük hanımefendilerin en sevdiği objeleri oluşturmaktadır. En zor ve en tatlı bu müşteri grubunu mutlu edebilmek için firma her sezon ürünlerini revize etmekte ve trend belirleyici yeni ürünleri beğeni ile karşılanmaktadır.

* Pierre Cardin Seamless – Korse; (Body Shaper)

Vücut şekillendirici antibacterial, hijyenik, kolay yıkanıp çabuk kuruyan, ütü gerektirmeyen ve deforme olmayan ürünler bayanların vazgeçilmezleri arasındaki yerini almıştır. İnsan anatomisine en uygun şekilde, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak üretilen ürünler sektörde çok büyük rağbet görmüştür.

* Pierre Cardin Tayt;

Rahat, Esnek, Konfor ve Moda. Bu dört temel prensipten hareketle üretilen Pierre Cardin Taytları Jean görünümlü ve güncel baskılı yeni modelleriyle tüketicinin gönlünü bir kez daha fethetmeyi başarmıştır.

* Avrupa Tekstil, Pierre Cardin bayan ve çocuk çoraplarının Türkiye, İran, Irak ve Suriye ülkelerindeki tek üretim ve pazarlama lisansörüdür.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:30-23:00
Cumartesi08:30-23:00
Pazar08:30-23:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *