Telefon
WhatsApp

Taşköprü Sarımsağı 0366 416 13 30 Orhan Reis Gıda

Musalla Mah. Sanayi Sitesi 10. Blok No:13/2 Tasköprü / Kastamonu
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Nisan ayında 49 ve toplamda 1205 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Taşköprü Sarımsağı 0366 416 13 30 Orhan Reis Gıda

SİYAH VE BEYAZ sarımsak üretim çeşitleriyle TÜRKİYE’ de İLK ve HALEN TEK OLAN sarımsak entegre tesislerimizde, siyah ve beyaz sarımsak ürün konsepti olarak toplamda 24 farklı ürün çeşidi üretilmekte olup, dünyanın en iyi sarımsağı olarak kabul edilen COĞRAFİ İŞARET TESCİLLİ TAŞKÖPRÜ SARIMSAĞI’ nın üstün özelliklerini ORHAN REİS markası ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde tüketicilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Kendi grubunda lider bir marka olarak yurt içindeki yaygın satış ağımızı yurt dışında da başarı ile sürdürmekteyiz.

Orhan REİS Taşköprü’deki 19. Yılını geride bırakırken, geçen yılların bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci ve kattığı tecrübeyle 2017 yılı itibariyle ticari hayatımıza ORHAN REİS TARIMSAL ÜRÜNLER & TAŞKÖPRÜ SARIMSAK ENTEĞRE TESİSLERİ olarak devam etmenin ve her geçen gün büyüyen, sektöründe güven duyulan öncü bir marka haline gelmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Teknolojiye verdiğimiz büyük önem, dünya standartlarındaki araştırma ve geliştirme çalışmalarımızla SARIMSAK endüstrisindeki gücümüze güç katan yatırımlarımıza KENDİ ÖZ SERMAYEMİZ ve en önemlisi de KENDİ TASARIMLARIMIZ OLAN MAKİNALARIMIZLA devam ediyoruz. ileri teknoloji ile gıda tüzüğüne uygun ve hijyenik koşullarda üretim yapan ve tedarikçisi olduğumuz firma tarafından 2018 yılı GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİNDE MEYVE SEBZE KATAGORİSİNDE 1. FİRMA ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN tesisimizi TAŞKÖPRÜ’ ye kazandırırken, TAŞKÖPRÜ üreticisi ve çiftçisiyle birlikte bütünleşerek bir bölgesel güç olarak büyüyen bir TAŞKÖPRÜ kuruluşu olmanın gururuyla geleceğe güvenle bakıyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00-18:00
Cumartesi09:00-18:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *