Telefon
WhatsApp

Tekerlekli Ev

Merkez Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Nisan ayında 10 ve toplamda 56 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Tekerlekli Ev

Tiny house evlerin sağlamlığı açısından şüpheniz mi var? Acaba hangi malzemeler kullanıyor, diye merak mı ediyorsunuz? Tiny house ev yapımı konusunda kime güveneceksiniz? Aldığınız ev ya iki gün sonra yağmur suyu almaya başlarsa? Çatı su akıtırsa? Yeterince sağlam yapılmayıp da çökme tehlikesi ile karşı karşıya kalırsa? “Ev ısı yalıtımı iyi olur mu?” gibi çekinceleriniz, firmamız tarafından verilen bilgiler dahilinde ortadan kalkacaktır. Dilerseniz firmamızın internet sitesi üzerinden hem ev seçeneklerimizi hem de evlerimizin yapıldığı malzemelerle ilgili bilgileri alabilir, aklınıza takılan konularla ilgili teknik destek ekibinden cevap alabilirsiniz. Böylece hem ev fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olacak hem de evlerimizin yapımı ve çıkabilecek ekstra maliyetler ile ilgili bilgi edinebileceksiniz. Tiny house ev yapımı konusunda hangi firmaya güveneceğinizi bilemiyorsanız bizimle tanışmadınız, demektir!

Ürettiğimiz tiny house yapıların sağlamlığı firmamızın kalitesinin en büyük örneklerinden biridir. İnşa ettiğimiz her bir ev, kalitemizin imzasını taşımasının dışında, içinde yaşayan ailelerin hayallerinin vücut bulmuş halidir. İnsanların umutları üzerine inşa ettiğimiz evlerde galvaniz malzeme ile paslanmaz özellikli yapılar kurmakta, bu yapıların kurulumundan yalıtımına kadar her işlemi ile büyük titizlik içerisinde ilgilenmekteyiz. Yaptığımız işlemler içerisinde, ev fiyatına dahil olanlar bulunurken bir de dahil olmayanlar yer almaktadır. Tiny house ev yapımı için uyguladığımız evin parçalarının yapılması, birleştirilmesi, ev kurulumu, zemine oturtulması, elektrik ve su tesisatının çekilmesi gibi işçilik hizmetleri, ücret dahilinde gerçekleştirilen işlemler arasında yer alırken ev dışı tesisat işlemleri müşteriye aittir. Evin beton zeminini oluşturma, internet ve telefon hattı çekilmesi, ev için dolapları yapma ve montajını gerçekleştirme gibi işlemler de müşterinin yapması gereken maliyetlerdir.

Çekmeköy Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/cekmekoy-tiny-house/
Urla Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/urla-tiny-house/
Tiny House Nedir? https://www.trainertinyhouse.com/haberler/tiny-house-nedir/
Tekerlekli Ahşap Ev https://www.trainertinyhouse.com/haberler/tekerlekli-ahsap-ev/
Çanakkale Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/canakkale-tiny-house/
Ağva Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/agva-tiny-house/
Ankara Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/ankara-tiny-house/
Muğla Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/mugla-tiny-house/
Bursa Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/bursa-tiny-house/
Aydın Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/aydin-tiny-house/
Silivri Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/silivri-tiny-house/
Antalya Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/antalya-tiny-house/
Sapanca Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/sapanca-tiny-house/
Beykoz Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/beykoz-tiny-house/
Bodrum Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/bodrum-tiny-house/
Bakırköy Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/bakirkoy-tiny-house/
Çatalca Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/catalca-tiny-house/

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *