Telefon
WhatsApp

Yaylaoğlu Toprak Sanayi

Yaylaoğlu Toprak Sanayi Karacaören Köyü Mevki Boyabat / Sinop
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Ocak ayında 37 ve toplamda 1314 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Yaylaoğlu Toprak Sanayi

Yaylaoğlu Toprak Sanayi Karacaören Köyü Mevki

Şirket Profili

Yaylaoğlu Toprak Sanayi LTD şirketi 1979 yılından bu yana “devamlı kalite” ilkesini prensip edinmiş ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden hizmet veren tuğla ve kiremit fabrikasıdır.

Fabrikamız uluslararası standartlarda kaliteye sahiptir. Kaliteli ve köklü bir firmama olmamızı uluslararası belgelerle ve üretim sayımızla da bunları ispat etmiş durumdayız. Şirketimiz CE, İSO 9001-2008 kalite belgelerine sahiptir. 

Kiremit fabrikamız kendi sektöründe her zaman lider firma, güvenilir firma özelliğini korumuş ve hiçbir zaman ilkelerimizden ve kalitemizden ödün vermeden hizmet etmeye devam etmiştir. Bu açıdan Yaylaoğlu Toprak Sanayi LTD yılların tecrübesini, kaliteyi ve güveni bir araya getirmeyi başarmış ve sizlerin güveniyle her geçen gün gelişmeye ve sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kiremitlerimizde doğal killer kullanılmakta ve özel yüksek ısılı fırınlarımızda pişirilmektedir. Çeşitli modeller ve desenlerle tuğla ve kiremit fabrikamız hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları ise Marsilya kiremit, Mahya kiremit, Alaturka kiremit, Granada kiremit, Baca tuğlası, İzoblok tuğla, Yığma tuğla, Blok tuğla, Asmelon tuğla'dır. Bunun yanında birçok spor tesisin kurulmasında önemli ve sağlıklı bir yere sahip olan kiremit tozu satışlarımız da mevcuttur.

Şirketimiz ülkemizin her bölgesine toptan kiremit ve toptan tuğla hizmeti vermektedir. İstanbul’dan Rize’ye, Ankara’dan Kastamonu’ya istediğiniz ürünleri nakliye sorunu olmadan tarafımızdan sizlere ulaştırarak çözüme kavuşturmaktadır.

Nakliye için sürekli çalıştığımız firmalar olmasından dolayı oldukça uygun fiyatlara ucuz ve kaliteli tuğla, kiremit siparişlerini sizlere ulaştırmaktayız. İki adet fabrikamızla birlikte toplam 150.000 kapasite ile firmamız ihtiyaçlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Yaylaoğlu Tuğla ve Kiremit Fabrikası yılın on iki ayı hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmeyi amaç edinmiştir.

Yaylaoğlu tuğla ve kiremitleri sağlam, sızdırmaz ve kaliteyi bir arada bulundurmasının yanında müşterilerimize verdiği güvenle dünden bugüne Boyabat/SİNOP’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:30-19:00
Cumartesi08:30-19:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *