Telefon
WhatsApp

Yılmaz Toprak Sanayi

Karacaören Köyü Fevzi Çakmak Cad. Boyabat / Sinop
Cep Onaylı
Silver
Vitrin
Bugün 2 , Mayıs ayında 30 ve toplamda 313 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Yılmaz Toprak Sanayi

Yılmaz Tuğla Toprak Sanayi  Ziya Yılmaz tarafından kurulmuş olup, 1987 yılından bu yana toprak sektöründe faaliyet göstermektedir. 70 dönüm arazi üzerinde üretim yapan firmamız  12 ay boyunca hizmet vermektedir. 

Tuğla ve Toprak Sanayiinde  yenilikçi ve istikrarlı vizyonuyla, sektörün en önemli markalarından olmaya gayret göstermektedir. Teknolojik altyapı, inovasyon ve ar-ge alanında daima bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Yılmaz Tuğla olarak  Amacımız, misyonumuz doğrultusunda, güvenli ve kaliteli ürünle, yaşanacak mekânların kurulmasına imza atmaktır. Tuğla sektöründe büyük hedeflere, emin adımlarla yürüyen bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Uzman ve profesyonel bir kadroyla, standartların üstünü hedefleyen bir yaklaşımla, en kaliteli ürünümüzü tüketiciyle buluşturma gayretindeyiz. Yılmaz Tuğla olarak, geniş pazarlama ağı, satış sonrası destek hizmetiyle, prestijli binalara imzamızı atıyoruz. Tüm paydaşlarımıza karşı dürüst, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmek, kalite anlayışımızın ön koşuludur.

Yılmaz Tuğla, çevreye duyarlı yaklaşımıyla, doğaya ve insana zarar vermeden üretim yapmayı ilke edinmiştir. Kuruluşumuz tüm ürünlerimiz CE uygunluk beyanı ve TSE standartlarına uygunluk belgelerine sahip olup TUKDER üyesidir.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00-17:30
Cumartesi08:00-17:30
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *